Nasze oddziały

Metal-MR, POLSKA, Chróścice, k. Opola

Metal-MR Chróścice

ul. J.Cebuli 12 A, 46-080 Chróścice
godziny pracy:

poniedziałek: 7:00 – 16:00
wtorek: 7:00 – 16:00
środa: 7:00 – 18:00
czwartek: 7:00 – 16:00
piątek: 7:00 – 16:00
sobota: 8:00 – 14:00

telefon-ikonaBiuro Obsługi Klienta
Krzysztof Turek
665-040-332
k.turek@metal-mr.pl

telefon-ikonaDoradca Techniczno-Handlowy
Obsługa Klienta Zagranicznego
Roland Gandyra
781-206-655
r.gandyra@metal-mr.pl

Metal-MR Oddział Dortmund

Metal-MR Oddział Dortmund

Hildegard-Schimschock-Str. 14
44369 Dortmund Niemcy

telefon-ikona
tel. 0049 – 175-924-45-33
dortmund@metal-mr.de

Metal-MR Oddział Bayreuth

Metal-MR Oddział Bayreuth

Amfortasweg 3c
95444 Bayreuth, Niemcy

telefon-ikona
tel. 0049 – 176-243-435-43
bayreuth@metal-mr.de

Metal-MR Oddział Berlin

Metal-MR Oddział Berlin

Geibelstr. 6
12305 Berlin, Niemcy

telefon-ikona
tel. 0049 – 162-867-57-54
berlin@metal-mr.de

Metal-MR Oddział Frankfurt nad Menem

Metal-MR Odział Frankfurt nad Menem

Feldstr. 20 B
63179 Frankfurt nad Menem, Niemcy

telefon-ikona
tel. +49 157-342-87-497
frankfurt@metal-mr.de

Metal-MR Oddział Memmingen

Metal-MR Oddział Memmingen

Cimbernweg 4
87700 Memmingen, Niemcy

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone symbolem (*) gwiazdki, są obowiązkowe.
Ich poprawne wypełnienie, pozwoli nam, na przygotowanie dla Państwa
konkretnej oferty.

Imię i nazwisko (*)

Adres email (*)

Numer telefonu (*)

Miejsce montażu (*)

Wprowadź nazwę produktu (np. ogrodzenie B-01)

Treść wiadomości

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress